Spalovače

Nejlepší spalovače tuku pro efektivní hubnutí

5
(2)

Co jsou spalovače tuku?

Možná jste se už někdy setkali s pojmem spalovač tuku, ale co to vlastně je? Jsou to nějaké speciální prášky na hubnutí, nebo jen marketingový název? 

Asi od obojího trochu. S trochou nadsázky bychom mohli nazvat spalovače tuku jako “prášky na hubnutí”, ačkoliv hlavní vliv na hubnutí bude mít vždy pohyb a správně nastavený jídelníček. 

Spalovače tuku jsou doplňky stravy, které obsahují látky, které mohou různými způsoby zlepšovat spalování a tím zefektivňovat hubnutí. 

Na trhu najdete i tzv. zakázané spalovače tuku, které obsahují zakázané látky, a ačkoliv mohou vašemu hubnutí výrazně pomoci, tak vám mohou taky ublížit a v krajním případě vás mohou i zabít. Proto bychom vám v žádném případě nedoporučovali kupovat někde na černo tyto zakázané spalovače tuku. 

TIP: Tápete také s výběrem proteinu, zjistěte jaký protein je ten nejlepší pro vás v tomto článku. 

Jaké jsou typy spalovačů tuku? 

Spalovače tuku můžeme rozdělit na jednosložkové a vícesložkové, podle toho, zda obsahují pouze jednu účinnou látku například L-karnitin, nebo směs účinných látek jako kofein, taurin či zelený čaj. 

Dále můžeme spalovače tuku rozdělit na stimulační a nestimulační. Zde je důležitý obsah látek, které stimulují naši centrální nervovou soustavu jako kofein či zelený čaj. Spalovače, které obsahují tyto látky jsou stimulační a ty založené například na bázi L-kartininu nebo CLA jsou nestimulační. 

Pojem, se kterým se také můžete setkat jsou termogenní spalovače tuku mezi které se řadí ty obsahující látky jako kofein, či zelený čaj.

Kdy je užívat? 

Možná čtete tento článek jenom proto, abyste našli ten nejlepší spalovač tuku pro vás. Otázka však je, zda se vám vyplatí ho užívat? Spalovač tuku je nejlepší užívat ve chvíli, kdy máte dobře nastavený jídelníček a zároveň máte dostatek pohybu. Právě kombinace správně nastaveného jídelníčku a tréninku dělá ze spalovače “prášky na hubnutí”, ale samozřejmě nečekejte, že za vás bude hubnout sám. 

Termogenní spalovač je vhodné užívat před tréninkem, protože podpoří váš výkon, spalování tuku a dodá vám energii. Pokud však chodíte trénovat večer, bude lepší, když si dáte spalovač tuku ráno na lačno a večer budete raději volit nestimulující variantu, abyste měli následně dostatečně kvalitní spánek. 

Nejlepších 5 spalovačů tuku

Slíbili jsme vám, že vám dáme tipy na pět nejlepších spalovačů tuku, tak tady je máte. 

1. Grenade Black OPS

Jedná se o vícesložkový stimulující termogenní spalovač s velice kvalitním složením. Má velice silný účinek a rychlý nástup. Je vhodný pro všechny aktivní jedince a sportovce jejichž cílem je odbourávat tuk. Řadí se mezi nejlepší spalovače tuku na trhu. 

2. Prom-in Lean Solution

Toto je náš oblíbený spalovač, který se také řadí mezi vícesložkové, stimulující termogenní spalovače a svým složením je velice unikátní. Kromě spalování tuků vám také krásně pomůže udržet hladinu energie po celý den.

3. Amix MuscleCore Detonatrol

Tento spalovač tuků byl dlouhou dobu jednička na trhu a našel si již tisíce spokojených zákazníků, kterým v hubnutí pomohl. Jedná se o velmi silný vícesložkový stimulující termogenní spalovač, který má velice zajímavé složení. 

4. Amix Hardcore ThermCore 2.0

Tento spalovač v sobě kombinuje 7 důležitých složek, které společně působí silným synergickým účinkem a mají tak velmi příznivý efekt na spalování tuku. I v tomto případě se jedná o vícesložkový stimulující termogenní spalovač tuku a pokud jej zakoupíte, určitě budete spokojeni. 

5. HiTec Thermo Fusion

Spalovač tuku s velice unikátním složením, který vám pomůže nastartovat váš metabolismus a zbavit se tuků. Řadí se mezi vícesložkové stimulující termogenní spalovače tuku a má i velice příznivou cenu. 

Doporučení k užívání spalovačů tuku: 

Když si spalovač koupíte, začněte nejprve s nižším dávkováním a na doporučenou dávku se dostávejte postupně. Vytěžíte tak z účinku spalovače maximum a nestane se, že by na vás byl spalovač moc silný. 

Pokud byste si rádi koupili i protein, ale nevíte, jaký vybrat, přečtěte si tento článek. V článku zjistíte, jaký protein je ten nejlepší pro vás. 

Jak se vám líbil tento článek?

Vyberte počet hvězd a můžete hodnotit!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím nikdo nehlasoval, budete první?

Protože se vám článek líbil, možná vás budou zajímat i mé další kanály...

Sledujte mě na sociálních sítích!

Komentáře
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Koukněte na všechny komentáře