Kdo jsme a jak vám pomůžeme?

Pomůžeme vám získat zpět kontrolu nad vašim tělem i životem, díky cílené motivaci, vyvážené stravě a cvičení.

Ing. Ladislav Žatečka

Výživový kouč a trenér

Jsem zkušený výživový kouč a trenér, který vám pomůže převzít kontrolu nad vaším tělem a životem, díky cílené motivaci, vyvážené stravě a cvičení.


Při spolupráci se mnou se můžete těšit na individuální přístup, motivaci a komplexní podporu v oblasti tréninku i výživy.


Absolvoval jsem studium výživy na ČZU a získal cenné zkušenosti ve svém oboru v Německu, Izraeli, Belgii i dalších zemích. Osobně jsem přednášel na mezinárodní konferenci ve Švédsku a vedl jsem nejmodernější nutriční poradnu ČZU. V minulosti jsem také působil jako trenér Spartan Training Group Žebrák a Bootcamps v Praze.


Od roku 2014 se intenzivně věnuji silovému tréninku a výživě, přičemž jsem vyzkoušel a analyzoval různé tréninkové plány a dietní přístupy. Nyní se zaměřuji na to, abych svým klientům pomohl dosahovat jejich cílů a vyvarovat se chybám, které jsem udělal já.

Ing. Kristina Heřmanová

Nutriční poradkyně

Kristina je nutriční specialistka a trenérka, která absolvovala obor Výživa a potraviny na České zemědělské univerzitě v Praze. V průběhu studia měla možnost vycestovat a získat spoustu zkušeností v oboru i v jiných zemích, jako je například Indonésie nebo Čína.


Kromě toho, že pomáhá klientům se správnými výživovými návyky a hubnutím, věnuje se také organizaci společných akcí, péči o členy klubu zdravého hubnutí, realizaci měření tělesného složení InBody ve fitness centrech, psaní odborných článků a v neposlední řadě přednáškové činnosti pro veřejnost.


Trénování se věnuje od roku 2017 a zaměřuje se na ženy po čtyřicítce a obézní klienty.


Klade důraz na individuální přístup, pestrost a udržitelnost. Je aktivní sportovkyní a ve volném čase se věnuje především fitku, józe, jízdě na koni či tenisu, nepohrdne však téměř žádným sportem. Mimo to je vášnivou cestovatelkou a potápěčkou.

Co mám za sebou?

Magisterské studium

Vystudoval jsem obor Výživa a potraviny na ČZU s vyznamenáním.

Zahraniční stáže

Absolvoval jsem stáže zaměřené na výživu v Německu a Izraeli.

9 let praxe

Více než sedm let se aktivně věnuji výživě a tréninku.

Mezinárodní konference

Ve Švédsku jsem přednášel na téma glutenové intolerance.

Stovky klientů

Spektrum mých klientů je velmi různorodé, a to mně posouvá dál.

Personalizovaná výživa

Aktivně se věnuji konceptu personalizované výživy.

Jaké služby vám mohu nabídnout? 


Výživový koučink

inbody

Co zahrnuje: 

 • Osobní nebo online konzultace
 • Měření tuku a svalů v Praze
 • Jídelníček na míru s úpravami
 • 90-denní spolupráci 

Osobní trénink v Praze

Co zahrnuje: 

 • Individuální osobní tréninky
 • Dlouhodobý tréninkový plán
 • Naučení správné techniky cviků
 • Ukázání relaxačních cviků

Jídelníček na míru

Co zahrnuje: 

 • Jídelníček přímo pro vás 
 • Desítky receptů na jídla
 • Tipy a rady k hubnutí
 • Možnost úpravy zdarma

Partneři o jejichž klienty se starám

S kým spolupracuji

Michal Pokorný

Majitel Tvůj gym

Radomil Vašík

Majitel Iron Warriors

VT GYM

Komplexní sportovní centrum
ČAPS

ČAPS

Česká asociace překážkových sportů

Tomáš Kučera

Trenér a manažer fitness

BYM FIT

Centrum zdravého životního stylu
Pana Žatečku všem vřele doporučuji 🙂 Přihlásila jsem se k němu na výživové poradenství společně s manželem, neboť jsme chtěli udělat něco s naší váhou, už jsme se necítili dobře, a potřebovali jsme zkrátka "něco" změnit. Již zpočátku jsme byli nadšeni jeho komplexním i velmi chápajícím a milým přístupem. V podstatě jde o změnu životního stylu - jinak jíst, pít dostatek vody a hýbat se, posilovat problematické partie. Již po 6 týdnech vnímám velké změny - cítím se lehčí a plná energie. Zhubla jsem cca 5 kg, přestala jsem mít zažívací problémy, které mě často večer trápily, oba s manželem jsme neměli ani jednou migrénu, která nás dříve opravdu velmi často trápila, zlepšily se mi problémy se zády, cítím se mnohem lépe ve svém těle 🙂
JanaPodnikatelka
Spolupráci s panem Žatečkou bych ohodnotila určitě kladně. Oceňuji stravovací plán, jež obsahoval nejen široký výběr jídel, ale i základní informace + rady a tipy. Díky naší spolupráci jsem si ujasnila velikost porcí a množství potřebných živin. Jídelníčkem se inspiruji i nyní (oblíbila jsem si např. banánové lívanečky, arašídová kaše, chilli con carne s tempehem). Bonusem je, že si mohu dle chuti sestavit vlastní chody. Pan Žatečka mi poskytl také konzultaci ohledně výsledků z Life Testu. Mockrát děkuji za Vaši podporu a přístup.
ŽanetaICT Administrátor
Mám opačný problém než většina populace. Každý řeší, jak zhubnout přebytečná kila, ale mě trápí podváha. Když moje číslo na váze začínalo číslicí 4, tak už jsme se zhrozila a bylo mi jasné, že potřebuji rady odborníka... Pana Žatečku jsem si vybrala schválně, znám ho z přednášek z Tvůj gym, kde jsem se jeho přednášek účastnila a moc se mi líbily, podle mě je to odborník na správném místě 👍 komunikace s ním byla rychlá a bez problémová. Jídelníček mi připravil přímo na míru a zajímalo ho, které potraviny třeba vůbec nejím nebo mi nechutnají a nenutil mě je jíst... Po měsíci proběhlo převážení a helemese, dvě kila nahoře! Měla jsem obrovskou radost, pro někoho jsou dvě kila nic, ale pro toho, kdo se snaží přibrat každé deko je to veliká výhra! Jídelníček jsem neplnila na 100 %, ale výsledky se stejně dostavily 👍 rozhodně budu pokračovat dál, když vidím výsledky, tak mě to motivuje.
KristýnaPolicistka
Proč jsem si vybrala Ladislava Žatečku a důvěřuji mu při tvorbě mého jídelníčku? Základem je vzdělání v oboru. Další devizou pro mě je schopnost tvořit jídelníček i ve vegetariánské verzi nebo pro přerušovaný půst. To mi potvrzuje, že je Ladislav informovaný o nových trendech a je ochoten a schopen reagovat na speciální požadavky. Standardní řešení nabízí kdekdo, Ladislav opravdu pomáhá klientům individuálně. Rozhodně doporučuji.
ŠárkaSpecialistka v ergonomii