Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo jsem?

​​Jsem odborník v oblasti personalizované výživy, nutriční poradce, aktivní sportovec a trenér, který má slabost pro dobré jídlo. Vystudoval jsem obor výživy na ČZU, během svého studia jsem načerpal mnoho zkušeností ve svém oboru v Německu, Izraeli, Belgii i dalších zemích a také jsem osobně přednášel například na mezinárodní konferenci ve Švédsku. V současnosti vedu nejmodernější nutriční poradnu ČZU a také jsem odpovědný za rozvoj společnosti LifeTest, která se zaměřuje na personalizaci výživy s pomocí genetické analýzy.

Nyní pomáhám lidem s nastavením udržitelného způsobu stravování, které vede k dlouhodobým výsledkům. Chci tím bojovat proti různým extrémním a módním dietám. Pokud tedy potřebujete poradit s jídelníčkem, jsem tu pro vás. 

Co mám za sebou?

Magisterské studium

Vystudoval jsem obor Výživa a potraviny na ČZU s vyznamenáním.

Zahraniční stáže

Absolvoval jsem stáže zaměřené na výživu v Německu a Izraeli.

7 let praxe

Více než sedm let se aktivně věnuji výživě a tréninku.

Mezinárodní konference

Ve Švédsku jsem přednášel na téma glutenové intolerance.

Desítky klientů

Spektrum mých klientů je velmi různorodé, a to mně posouvá dál.

Personalizovaná výživa

Aktivně se věnuji konceptu personalizované výživy.

Jak probíhá výživové poradenství u mě?

Úvodní konzultace

Během konzultace se vás budu ptát na otázky, které mi pomohou udělat si představu o vašem současném životním stylu a také cíli, kam budeme naši spolupráci směřovat. Na základě této úvodní konzultace potom nastavíme dlouhodobou strategii, která povede k vašemu cíli. V rámci výživového koučinku PREMIUM také přeměřím vaše tělesné složení a vy budete přesně vědět, kolik máte v těle tuku, svalů atd...

Analýza vašeho jídelníčku

Po dobu dvou týdnů budete poctivě zapisovat vše co sníte a společně potom vyhodnotíme, jaký je aktuální stav vašeho jídelníčku. Najdeme slabá místa a chyby ve vašem jídelníčku a řekneme si, co je potřeba udělat, abyste dosáhli vašeho cíle.

Zavedení nových návyků a jídelníčku na míru

Po analýze vašeho jídelníčku a úvodní konzultaci nastavíme nové návyky, které budete postupně zařazovat do svého jídelníčku a života. Díky tomu půjde o dlouhodobou změnu, a nikoliv krátkodobé výsledky. Potom ode mě dostanete jídelníček na míru a postupně ho začnete začleňovat do každodenního života.

Fáze rychlého hubnutí

Po předchozích krocích jste již připraveni vyzkoušet si i fázi rychlého hubnutí, kde získáte jídelníček ZPÁTKY DO FORMY na míru vytvořený podle metody SED. V této fázi ztratíte několik kil a také budete vědět, jak můžete tuto fázi pravidelně zařazovat během roku. Můžete se těšit na hubnutí v oblasti břicha, stehen a dalších problémových partií.

Odstranění vašich zlozvyků

Najdeme zlozvyky, které vám dlouhodobě kazily vaše snahy o hubnutí, jako jsou například chutě na sladké a vyhlásíme jim válku. Naučím vás, jak porazit vaše zlozvyky a nahradit je novými návyky a díky tomu, už nikdy nespadnete do starých kolejí.

Fáze samostatnosti

Připravíme vás na konec spolupráce a doladíme poslední detaily, které pro vás budou nejdůležitější. Na konci naší spolupráce nastavíme dlouhodobou strategii, které se můžete držet po spolupráci, abyste mohli neustále kráčet správným směrem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdy vám výživové poradenství pomůže?

  • Potřebujete zhubnout a naučit se stravovat lépe?
  • Hledáte někoho, kdo vás naučí poskládat si jídelníček správně?
  • Chcete spolupracovat s někým, kdo bude chápat vaše potřeby? 
  • Chcete vědět, jak zhubnout břicho a stehna?

Pomůžu vám, jsem nutriční poradce sídlící v Prazenabízím i online výživové poradenství.


Partneři o jejichž klienty se starám

S kým spolupracuji

Michal Pokorný

Majitel Tvůj gym

Radomil Vašík

Majitel Iron Warriors

Zuzka Fejtová

Osobní trenérka
ČAPS

ČAPS

Česká asociace překážkových sportů

Tomáš Kučera

Trenér a manažer fitness

BYM FIT

Centrum zdravého životního stylu
Spolupráci s panem Žatečkou bych ohodnotila určitě kladně. Oceňuji stravovací plán, jež obsahoval nejen široký výběr jídel, ale i základní informace + rady a tipy. Díky naší spolupráci jsem si ujasnila velikost porcí a množství potřebných živin. Jídelníčkem se inspiruji i nyní (oblíbila jsem si např. banánové lívanečky, arašídová kaše, chilli con carne s tempehem). Bonusem je, že si mohu dle chuti sestavit vlastní chody. Pan Žatečka mi poskytl také konzultaci ohledně výsledků z Life Testu. Mockrát děkuji za Vaši podporu a přístup.
ŽanetaICT Administrátor
Mám opačný problém než většina populace. Každý řeší, jak zhubnout přebytečná kila, ale mě trápí podváha. Když moje číslo na váze začínalo číslicí 4, tak už jsme se zhrozila a bylo mi jasné, že potřebuji rady odborníka... Pana Žatečku jsem si vybrala schválně, znám ho z přednášek z Tvůj gym, kde jsem se jeho přednášek účastnila a moc se mi líbily, podle mě je to odborník na správném místě 👍 komunikace s ním byla rychlá a bez problémová. Jídelníček mi připravil přímo na míru a zajímalo ho, které potraviny třeba vůbec nejím nebo mi nechutnají a nenutil mě je jíst... Po měsíci proběhlo převážení a helemese, dvě kila nahoře! Měla jsem obrovskou radost, pro někoho jsou dvě kila nic, ale pro toho, kdo se snaží přibrat každé deko je to veliká výhra! Jídelníček jsem neplnila na 100 %, ale výsledky se stejně dostavily 👍 rozhodně budu pokračovat dál, když vidím výsledky, tak mě to motivuje.
KristýnaPolicistka
Proč jsem si vybrala Ladislava Žatečku a důvěřuji mu při tvorbě mého jídelníčku? Základem je vzdělání v oboru. Další devizou pro mě je schopnost tvořit jídelníček i ve vegetariánské verzi nebo pro přerušovaný půst. To mi potvrzuje, že je Ladislav informovaný o nových trendech a je ochoten a schopen reagovat na speciální požadavky. Standardní řešení nabízí kdekdo, Ladislav opravdu pomáhá klientům individuálně. Rozhodně doporučuji.
ŠárkaSpecialistka v ergonomii