Jak zhubnout do plavek

3 tipy, jak “rychle” zhubnout do plavek

3
(2)

Je to tady zase. Zima už je konečně pryč a počasí nám dává najevo, že léto se velmi rychle blíží. Jako vždy však přišlo tak rychle, že jsme se na něj nestihli připravit. Tedy přesněji naše těla. A co teď? Jak nejrychleji zhubnout několik kilo před létem? 

Tuto otázku si nyní pokládá spousta lidí. Bohužel příliš rychlé hubnutí nikdy nemá dlouhotrvající výsledky, ale existuje způsob, jak hubnutí urychlit a zároveň hubnout trvale. V tomto článku jsme pro vás připravili 3 tipy, které vám pomohou “rychle” zhubnout a zároveň si kila udržet. 

A teď už pojďme k jádru pudla. Kdybychom vám měli doporučit 3 věci, díky kterým budete vědět, jak nejrychleji trvale zhubnout, byli by to právě tyto. 

TIP č. 1, jak “rychle” a trvale zhubnout před létem: Vynechejte 1 jídlo denně. 

Pokud jste nyní jedli 5 porcí denně, vynechejte jednu svačinu a snižte si tím celkový příjem. Díky tomu vaše váha zamíří směrem dolů, a vy se nebudete muset ani moc omezovat. To nezní tak těžce, co říkáte? Když vezmete v potaz fakt, že vám to pomůže do léta ještě pár kil zhubnout. 

TIP č. 2, jak “rychle” a trvale zhubnout před létem: Začněte se více hýbat

Šťastná žena

Žádná zázračná rada, viďte? Ale ruku na srdce, jak moc se hýbete? Nemyslíme tím, že máte jít a hned si koupit roční členství v nejbližším fitness. Myslíme tím přirozený pohyb. Hned dnes zapomeňte na eskalátory, výtah a choďte vždy po schodech. Pokud jezdíte do práce autem, zaparkujte dál od práce a projděte se, pokud jezdíte městskou dopravou, vystupte o zastávku dříve a projděte se. Když jedete nakupovat, parkujte dál od obchodu a projděte se. To nezní tak těžce, že? Schválně jestli to zvládnete. 🙂 Tyto drobné věci, dělají velké změny a pro rychlé hubnutí do léta, jsou nezbytné. 

TIP č. 3, jak “rychle” a trvale zhubnout před létem: Vylaďte svůj jídelníček

Bez správně nastaveného jídelníčku to samozřejmě nepůjde. Tady máte hlavní tipy pro vylepšení vašeho jídelníčku, které vám usnadní hubnutí. 

Omezte sladkosti, slazené nápoje a alkohol. Pokud je vaším cílem rychle zhubnout, potom to bez toho nepůjde. 

Snažte se mít každý den v jídelníčku alespoň 3 porce zeleniny a dbejte na dostatečný příjem vlákniny a bílkovin. Vlákninu najdete zejména v celozrnných produktech, ovesných vločkách, semínkách, ořeších, zelenině a luštěninách. Bílkoviny najdete v masu, vejcích, mléčných výrobcích, sóje, quinoe. Pokud máte problém sníst dostatek bílkovin, může vám pomoci protein v prášku, který vám pomůže v hubnutí. Jaký protein na hubnutí je pro vás nejlepší, najdete v tomto článku.

To je všechno, slibujeme, že když budete dodržovat všechny tyto tipy, podaří se vám do léta ještě rychle a trvale zhubnout pár kilo, stačí tedy jen začít.

TIP: Pro trvalé výsledky vyzkoušejte jídelníček na míru.

Jak se vám líbil tento článek?

Vyberte počet hvězd a můžete hodnotit!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím nikdo nehlasoval, budete první?

Protože se vám článek líbil, možná vás budou zajímat i mé další kanály...

Sledujte mě na sociálních sítích!

Komentáře
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Koukněte na všechny komentáře