Krabičková dieta Praha

Nejlepší krabičkové diety v Praze a recenze

5
(1)

Co to je krabičková dieta? 

Krabičková dieta je způsob stravování, kdy vám specializované firmy připraví jídelníček na míru, na základě kterého vám potom vaříjídla vám pravidelně vozí domů. Vy se tak nemusíte o nic starat a můžete si pouze vychutnávat jídlo a v klidu hubnout, nebo prostě jíst zdravě. 

Pro koho je krabičková dieta vhodná? 

Pokud patříte mezi lidi, kteří jsou natolik vytížení, že nemají moc čas ani chuť trávit hodiny v kuchyni a na nákupech. Potom je krabičková dieta pro vás přesně to pravé. V tomto článku jsme rozepsali, komu se nejvíce vyplatí krabičková dieta, pokud by vás to zajímalo. 

Jaké jsou výhody krabičkové diety? 

Největší výhodou je, že se nemusíte o nic starat. Stačí když vám na začátku nastaví správný příjem v jídelníčku a následně pouze jíte dietu v krabičce, kterou vám budou vozit. Díky tomu budete mít jistotu, že je váš jídelníček dostatečně pestrý a vyvážený. V tomto článku se můžete dočíst 5 důvodů, proč využívám krabičkovou dietu já. 

Jaké jsou nevýhody krabičkové diety? 

Nevýhodou může být mírně vyšší cena. Pokud jste však pracovně vytížení, je dost pravděpodobné, že ještě ušetříte. Čas, který byste totiž věnovali nákupu a vaření by vás stál větší ztrátu peněz, než krabičková dieta. Další nevýhodou je nemožnost některých krabičkových diet přizpůsobit dietu vašim intolerancím a alergiím, takže musíte jíst všechno. Problém také může být, že vám nemusí vyhovovat časy rozvozů. To všechno můžete zohlednit při výběru té správné diety v krabičce pro vás. 

Nevýhodou také může být, když potřebujete vařit pro celou rodinu, potom to může vyjít dráž. Nicméně například u firmy NutritionPro máte na objednávky pro více lidí slevu až 20 %. 

Jak fungují krabičkové diety? 

Ty nejlepší krabičkové diety fungují tak, že jim na sebe necháte telefonní číslo a následně vám zavolá odborník na výživu, který vám pomůže vybrat nejvhodnější program pro vás na základě vašich údajů. Potom vám nechají vytvořit jídelníček na míru, který vám budou v pravidelných intervalech vozit až domů. Některé firmy mají dopravu zdarma, u některých musíte za dopravu doplácet. Jídla můžete hodnotit a například NutritionPro na základě těchto hodnocení mění celé menu každý kvartál. Pokud potřebujete, je u některých diet v krabičce možné program přerušit a pokračovat až například po tom, co se vrátíte z dovolené. 

Jakou krabičkovou dietu vybrat? 

Zde závisí na tom, jaký typ stravování preferujete a jak vám například záleží na kvalitě surovin. Existují společnosti, které připravují vegetariánské menu, low-carb menu, či keto menu, ale pokud upřednostňujete racionální stravování, nebude to pro vás mít přidanou hodnotu. Věřím, že v tomto článku, kde vám popíšu ty nejlepší krabičkové diety v Praze si najdete svého favorita. Všichni doporučení si zakládají na kvalitě surovin a určitě se u nich nespálíte.

Pomůže vám krabičková dieta zhubnout? 

Krabičková dieta Praha

Ano, pokud si na začátku necháte pomoci nastavit program odborníkem na výživu a budete ho dodržovat, tak vám to zaručeně pomůže zhubnout a také jíst zdravě. V případě, že bude potřeba program upravit, stačí se na úpravě domluvit po telefonu s odborníkem na výživu, který s vámi řešil objednávku. 

Jak je to s kvalitou surovin u diet v krabičce? 

Krabičkové diety, které doporučuji využívají ty nejlepší suroviny, takže se můžete spolehnout, že vaše jídlo bude skutečně poctivé. V případě jakéhokoliv problému je samozřejmě možné obrátit se na zákaznickou linku a všechno vyřešit k vaší spokojenosti. 

Jaké jsou nejlepší krabičkové diety v Praze? 

Krabičková dieta Praha
NutritionPro

1. NutritionPro (recenze)

Tato společnost je za mě nejlepší krabičkovou dietou v Praze, a to jsem jich nevyzkoušel zrovna málo. Velmi dbají na kvalitu použitých surovin a vybírají si pouze ty nejlepší dodavatele. Co oceňuji je možnost při objednávce vše řešit s odborníkem na výživu, který vám pomůže vybrat ten nejlepší program pro vás. 

Velice oceňuji, jakým způsobem pracují se zpětnou vazbou, u každého jídla máte QR kód na kterém po načtení najdete rozhraní pro hodnocení jídel. Na základě těchto hodnocení vyřazují jídla a nahrazují je novými specialitami z celého světa. 

Na tvorbě jejich jídelníčku se vždy podílí nutriční terapeut spolu s šéf kuchařem, takže máte jistotu, že jídlo bude nejen chutné ale také zdravé a vyvážené. 

V případě potřeby je možné objednat si dvoudenní 5-ti chodové menu na vyzkoušení. 

Jaké mají jídelníčky? 

Momentálně nabízí tyto programy: 

  • Hubnoucí program
  • Udržovací program 
  • Nabírací program 
  • Office pack 

Programy jsou vždy přizpůsobeny vašim potřebám na základě úvodní konzultace. Office pack je program, který zahrnuje pouze dvě denní jídla. Zbylé programy můžete využít na 3-5 jídel denně a můžete si vybrat, zda chcete odebírat od pondělí do pátku, nebo do soboty. 

Jaké mají ceny? 

Cenově se pohybují mezi 288 Kč (2-chodové menu) až 544 Kč (největší 5-ti chodové menu). Pokud chcete ušetřit, vyplatí se objednat ve více lidech, protože tak získáte slevu až 20 %. 

Jak je to s dopravou? 

Doprava je v rámci NutritionPro zdarma. Vaše jídlo vám přivezou vždy na dva dny dopředu, a to v neděli, úterý a čtvrtek. Při objednávce si vyberete časové okno, kdy vám mají objednávku přivézt, případně máte také možnost si objednávky vyzvedávat v pick up pointech, které jsou rozmístěny po celé Praze.

V tuto chvíli NutritionPro rozváží pouze po Praze a jejich mapu rozvozu najdete na webových stránkách. 

Celkové hodnocení: 

Za mě se jedná o nejlepší krabičkovou dietu v Praze. Pokud porovnám množství jídel, chuť, kvalitu surovin, celkovou cenu a zákaznický servis, jsou pro mě nejlepší. Takže pokud máte rádi to nejlepší, je NutritionPro ta pravá volba pro vás. 

Dieta v krabičce Praha
Zdravé stravování

2. Zdravé stravování (recenze)

Jedná se asi o nejznámější krabičkovou v České republice. Její výhodou je, že je dostupná po celé ČR a nabízí největší množství programů. 

Velice si zakládají na kvalitě surovin a jejich jídelníčky jsou sestavovány nutriční specialistkou, aby splňovaly vše potřebné. 

Osobně jsem s jejich krabičkami byl spokojený, jenom jsou některá jídla až moc “fit” a tudíž postrádají potěšení z jídla. 

Jaké mají jídelníčky? 

Nabízí skutečně rozsáhlé množství programů pro jednotlivce i celou rodinu. Je jedno, jestli cvičíte, nebo sedíte celý den na zadku. Stejně je jedno jestli jste vegani, vegetariány, nebo se chcete stravovat keto dietou. To všechno vám zdravé stravování nabídne. 

Jaké mají ceny? 

Celodenní menu vás vyjde na minimálně 414 Kč a konečná cena se bude odvíjet od zvoleného programu a množství kalorií. Nákup zde probíhá primárně online objednávkou, pokud se v programech ztrácíte, budete muset kontaktovat číslo uvedené na webu. 

Jak je to s dopravou? 

U dopravy doplácíte dle aktuální ceny nafty symbolickou částku za každý den dovozu. Krabičky vám vozí každý den, abyste jídlo měli vždy čerstvé, a to od 6 do 23 hodin. Rozváží téměř po celé ČR, přesnou mapu najdete na jejich webu. 

Pokud si nemůžete krabičky převzít, můžete se s kurýrem domluvit na jiném předání, nebo si jídlo vyzvednout na některém z jejich odběrných míst. 

Celkové hodnocení: 

Pokud hledáte velkou variabilitu programů, nebo například nejíte maso, potom je zdravé stravování ideální varianta pro vás. Zároveň je super pro lidi, pro které je hlavní stravovat se zdravě i za cenu ne tak výrazné chuti. Určitě vám ale zdravé stravování doporučuji. 

Krabičková dieta Praha
Dieta v krabičce

3. Dieta v krabičce (recenze)

Jedná se o velice kvalitní krabičkovou dietu, která si zakládá na kvalitě surovin a má dlouholetou tradici. Dbají také na přírodu a všechny materiály, které využívají jsou 100 % recyklovatelné.

Pokud je vaším cílem hubnout, potom vám s tím dieta v krabičce zaručeně pomůže. Když objednáte zde, rozhodně nebudete litovat a můžete se těšit na vyváženou fit stravu, která vám pomůže dosáhnout vašeho cíle. 

Jaké mají jídelníčky? 

Dieta v krabičce nabízí dva typy programů, a to pro hubnutí a “žiju zdravě”, které jsou rozděleny dle pohlaví. 

Jaké mají ceny? 

Krabičky si zde objednáte od 349 Kč na den. Výhodou je, že zde můžete platit stravenkovými kartami, takže pokud je dostáváte v práci, můžete je využít. Nevýhodou je, že musíte platit za dopravu. 

Jak je to s dopravou? 

U této diety platíte za dopravu 99 Kč a případně i za odběrové místo 22 Kč. V případě, že objednáváte více jídel na jednu adresu můžete ušetřit, protože se vám přičte pouze 10 Kč za každou další objednávku. 

Celkové hodnocení: 

Pokud máte rádi jednoduchost, potom je pro vás dieta v krabičce to pravé. Jejich programy jsou jasné a srozumitelné a určitě si mezi nimi najdete to svoje. Můžete si být jistí, že si pochutnáte a že vám tato krabičková dieta pomůže zhubnout. 

Krabičková dieta Praha

Doufám, že vám tento článek pomůže vybrat tu nejlepší krabičkovou dietu pro vás. Pokud byste si raději vařili sami, ale potřebujete pomoci s nastavením jídelníčku, můžete se na mě obrátit a začít se mnou spolupracovat v rámci výživového koučinku. 

P.S: Pokud si myslíte, že na tento seznam patříte, můžete mě kontaktovat na (info@zateckal.cz) a domluvíme se na testování vaší krabičkové diety.

Jak se vám líbil tento článek?

Vyberte počet hvězd a můžete hodnotit!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím nikdo nehlasoval, budete první?

Protože se vám článek líbil, možná vás budou zajímat i mé další kanály...

Sledujte mě na sociálních sítích!

Komentáře
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hodnocené
Inline Feedbacks
Koukněte na všechny komentáře
Dan
Dan
8.11.2023 20:39

Mě vyhovuje Zdravé stravování, jsem vegetarián a mají program Bez masa, který je podle mě chutný. Dováží mi na každý pracovní den čerstvé jídlo a nemusím si nic chystat nebo shánět.