Krabičková dieta Praha

5 důvodů, proč využívám krabičkovou dietu

5
(1)

Možná si někteří z vás ve stories na instagramu všimli, že si jídla už nějakou dobu nepřipravuji sám. Rozhodl jsem se využít služby firmy NutritionPro, která mě už více než půl roku zásobuje kvalitními a nutričně vyváženými jídly na každý všední den. Níže najdete pět důvodů, proč je podle mě NutritionPro nejlepší krabičková dieta v Praze.

5 důvodů, proč jsem si zamiloval krabičkovou dietu od NutritionPro?

1. Úspora času

Často jsem kvůli pracovnímu vytížení nestíhal vařit a nejedl jsem proto pravidelně. To vedlo k vlčím hladům a zbytečnému přejídání. Hledal jsem způsob, jak pravidelně jíst, ale zbytečně neztrácet čas vařením. V tomto ohledu mi vše splnila krabičková dieta od NutritionPro, musím podotknout, že nebyla první volbou, byla ale nejlepší. Nyní už nemusím ztrácet čas vařením, ale ani nakupováním či cestami na nákup.

2. Pestrost jídelníčku

Taky jste se možná ve snaze připravovat jídlo efektivně dostali do stavu, kdy jste točili v jídelníčku pár jídel a ty jste vždy vařili na několik dní dopředu. To bohužel není zrovna ideální cesta k pestrosti jídelníčku. Proto jsem rád, že kromě úspory času mi krabičková dieta přinesla i ztracenou pestrost. Už půl roku se každý den těším na jiné jídlo, které si ve většině případů moje chuťové pohárky doslova zamilují.

Velkou výhodou krabiček od NutritionPro je i fakt, že každý kvartál dělají kompletní obměnu menu na základě zpětné vazby od zákazníků, takže můžete ovlivnit podobu menu.

3. Kvalita surovin

Jedna z věcí, která mi vadila u některých krabičkových diet, které jsem vyzkoušel, byla špatná kvalita surovin. Bylo vidět, že se snaží za účelem zisku využívat ty nejlevnější suroviny, a to se výrazně podepsalo na kvalitě jídel. To ale není případ NutritionPro, tam totiž kvalitu surovin berou jako prioritu. Osobně jsem navštívil některé jejich kuchyně a viděl jsem na vlastní oči, jak moc to pro ně znamená. Konec konců to poznáte také na jídlech, které vám přivezou domů.

(Zajímavost: Nahlédněte do kuchyní NutritionPro v tomto videu)

4. Výhodná cena

Dřív jsem kvůli vlčím hladům často honil jídlo na poslední chvíli a v restauracích jsem tak nechal spoustu peněz. Díky NutritionPro mě tenhle problém už netrápí, protože jím pravidelně a vlčí hlady jsou pryč. Nyní kromě času ušetřím i peníze. Zároveň v porovnání s ostatními krabičkovými dietami v Praze vychází jejich programy finančně nejlépe s ohledem na kvalitu služeb a použitých surovin.

5. Spokojenost zákazníka je pro ně priorita

Osobně nemám rád, když si koupím nějakou službu a firmě je pak úplně jedno, jak jsem spokojený. Mám rád, když se následně zajímají o můj názor a spokojenost. V NutritionPro jdou ale ještě dál. Nejenže jakýkoliv problém vyřeší k vaší plné spokojenosti, navíc můžete také ovlivnit jaké jídlo bude v jídelníček nahrazeno novinkami. Ptáte se jak?

Ke každému jídlu můžete jednoduše dát zpětnou vazbu pomocí čárového kódu na krabičce. Na základě této zpětné vazby potom upravují své menu a přidávají nová jídla.

Novinka: Nově si můžete z menu nechat vyřadit ryby, pokud je nemáte rádi.  

Pár vět závěrem…

To bylo pět bodů, proč jsem si já osobně zamiloval krabičky od NutritionPro. Pokud tedy chcete ušetřit čas, mít zdravý, pestrý a chutný jídelníček z těch nejlepších surovin za super cenu, rozhodně by vám neměla uniknout krabičková dieta od NutritionPro. Za mě osobně nejlepší krabičková dieta v Praze.

Jak se vám líbil tento článek?

Vyberte počet hvězd a můžete hodnotit!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím nikdo nehlasoval, budete první?

Protože se vám článek líbil, možná vás budou zajímat i mé další kanály...

Sledujte mě na sociálních sítích!

Komentáře
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Koukněte na všechny komentáře