Hledáte kvalitní výživové poradenství?

Chcete za 4 měsíce udělat skutečný pokrok v hubnutí?

Chcete vědět, jakým chybám se v hubnutí vyvarovat?

Potom čtěte dále.

Kdy vám výživové poradenství pomůže?

  • Potřebujete zhubnout a naučit se stravovat lépe?
  • Hledáte někoho, kdo vás naučí poskládat si jídelníček správně?
  • Chcete spolupracovat s někým, kdo bude chápat vaše potřeby? 
  • Chcete vědět, jak zhubnout břicho a stehna?

Pomůžu vám, jsem výživář sídlící v Prazenabízím i online výživové poradenství.

Spolupráci s panem Žatečkou bych ohodnotila určitě kladně. Oceňuji stravovací plán, jež obsahoval nejen široký výběr jídel, ale i základní informace + rady a tipy. Díky naší spolupráci jsem si ujasnila velikost porcí a množství potřebných živin. Jídelníčkem se inspiruji i nyní (oblíbila jsem si např. banánové lívanečky, arašídová kaše, chilli con carne s tempehem). Bonusem je, že si mohu dle chuti sestavit vlastní chody. Pan Žatečka mi poskytl také konzultaci ohledně výsledků z Life Testu. Mockrát děkuji za Vaši podporu a přístup.
ŽanetaICT Administrátor
Mám opačný problém než většina populace. Každý řeší, jak zhubnout přebytečná kila, ale mě trápí podváha. Když moje číslo na váze začínalo číslicí 4, tak už jsme se zhrozila a bylo mi jasné, že potřebuji rady odborníka... Pana Žatečku jsem si vybrala schválně, znám ho z přednášek z Tvůj gym, kde jsem se jeho přednášek účastnila a moc se mi líbily, podle mě je to odborník na správném místě 👍 komunikace s ním byla rychlá a bez problémová. Jídelníček mi připravil přímo na míru a zajímalo ho, které potraviny třeba vůbec nejím nebo mi nechutnají a nenutil mě je jíst... Po měsíci proběhlo převážení a helemese, dvě kila nahoře! Měla jsem obrovskou radost, pro někoho jsou dvě kila nic, ale pro toho, kdo se snaží přibrat každé deko je to veliká výhra! Jídelníček jsem neplnila na 100 %, ale výsledky se stejně dostavily 👍 rozhodně budu pokračovat dál, když vidím výsledky, tak mě to motivuje.
KristýnaPolicistka
Proč jsem si vybrala Ladislava Žatečku a důvěřuji mu při tvorbě mého jídelníčku? Základem je vzdělání v oboru. Další devizou pro mě je schopnost tvořit jídelníček i ve vegetariánské verzi nebo pro přerušovaný půst. To mi potvrzuje, že je Ladislav informovaný o nových trendech a je ochoten a schopen reagovat na speciální požadavky. Standardní řešení nabízí kdekdo, Ladislav opravdu pomáhá klientům individuálně. Rozhodně doporučuji.
ŠárkaSpecialistka v ergonomii

Jak vám mé výživové poradenství pomůže?

  • Zjistím, co vás trápí a navrhnu nejvhodnější řešení v rámci naší spolupráce. 
  • Provedu detailní analýzu vašeho současného jídelníčku a najdu slabá místa.
  • Pomůžu vám do života zařadit nové návyky, které vám pomůžou dosáhnout cíle.
  • Naučím vás pracovat s novým jídelníčkem na míru, který přizpůsobím vašim potřebám. 
  • Pomůžu vám zbavit se zlozvyků, které vám dlouhodobě kazí vaše snahy. 
  • Naučím vás, jak si výsledky dlouhodobě udržet i po naší spolupráci. 

S tím vším vám pomůžu v rámci mé služby VÝŽIVOVÝ KOUČINK a za 4 měsíce uděláte takový pokrok o jakém se vám ani nesnilo.

Jak probíhá výživové poradenství u mě?

Úvodní konzultace

Během konzultace se vás budu ptát na otázky, které mi pomohou udělat si představu o vašem současném životním stylu a také cíli, kam budeme naši spolupráci směřovat. Na základě této úvodní konzultace potom nastavíme dlouhodobou strategii, která povede k vašemu cíli. V rámci výživového koučinku také přeměřím vaše tělesné složení a vy budete přesně vědět, kolik máte v těle tuku, svalů atd...

Analýza vašeho jídelníčku

Po dobu dvou týdnů budete poctivě zapisovat vše co sníte a společně potom vyhodnotíme, jaký je aktuální stav vašeho jídelníčku. Najdeme slabá místa a chyby ve vašem jídelníčku a řekneme si, co je potřeba udělat, abyste dosáhli vašeho cíle.

Zavedení nových návyků a jídelníčku na míru

Po analýze vašeho jídelníčku a úvodní konzultaci nastavíme nové návyky, které budete postupně zařazovat do svého jídelníčku a života. Díky tomu půjde o dlouhodobou změnu, a nikoliv krátkodobé výsledky. Potom ode mě dostanete jídelníček na míru a postupně ho začnete začleňovat do každodenního života.

Fáze rychlého hubnutí

Po předchozích krocích jste již připraveni vyzkoušet si i fázi rychlého hubnutí, kde získáte jídelníček ZPÁTKY DO FORMY na míru vytvořený podle metody SED. V této fázi ztratíte několik kil a také budete vědět, jak můžete tuto fázi pravidelně zařazovat během roku. Můžete se těšit na hubnutí v oblasti břicha, stehen a dalších problémových partií.

Odstranění vašich zlozvyků

Najdeme zlozvyky, které vám dlouhodobě kazily vaše snahy o hubnutí, jako jsou například chutě na sladké a vyhlásíme jim válku. Naučím vás, jak porazit vaše zlozvyky a nahradit je novými návyky a díky tomu, už nikdy nespadnete do starých kolejí.

Fáze samostatnosti

Připravíme vás na konec spolupráce a doladíme poslední detaily, které pro vás budou nejdůležitější. Na konci naší spolupráce nastavíme dlouhodobou strategii, které se můžete držet po spolupráci, abyste mohli neustále kráčet správným směrem.

Co můžete čekat po spolupráci?

Optimální hmotnost

Naučíte se regulovat svoji váhu a pár kil navíc po dovolené již hravě shodíte.

Energii do života

Přestanete se cítit unavení, zlepšíte kvalitu spánku a díky tomu zlepšíte své zdraví.

Přehled v jídle

Začnete rozumět tomu, co a proč jíst. Získáte také spoustu praktických tipů.

Spokojenost

Pochopíte, že váha není všechno a budete mít postavu se kterou budete spokojení.

Trvalé výsledky

Nebudete se muset bát jojo efektu, protože jídelníčky jsou dělány racionálně.

Menší chutě

Protože se naučíte jíst pravidelně a dostatečně, nebude vás tak často přepadat mlsná.

Přečtěte si více o mých službách výživového poradenství

Můj výživový koučink

Co říkají klienti o spolupráci

Reference na výživového poradenství

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
0
Klientů
0
Přednášek
0
Let zkušeností