Připojte se ke komunitě žen v nejlepším věku a získejte nezbytnou podporu v hubnutí.

Získejte podporu, motivaci i bič, které vám pomohou konečně trvale zhubnout. 

Možná, že tohle trápí i vás:

Stále se snažíte zhubnout, ale už to nejde tak snadno jako dřív. S věkem jdou nahoru i vaše kila a metody, které vám fungovaly dříve, už nějak přestávají zabírat.

Teď už opravdu musíte sledovat, co jíte a také se více zaměřit na pohyb, protože když přijdou později i hormonální změny, půjde všechno ještě hůř.

Jenže se vám to nedaří.

Proto jdete na internet a hledáte řešení tam. Otevřete prvních několik odkazů a zatočí se vám z toho hlava. Proč? Protože každý tvrdí něco jiného. Jeden říká, že máte odstranit přílohy. Další, že byste neměli jíst po 6. hodině a třetí odkaz upozorňuje na to, že hlavní problém je lepek.

Čemu tedy věřit?

Možná vás v tuto chvíli přepadne zoufalství a tak to raději ani nezkusíte, nebo si vyberete lákavou reklamu na dietu v prášku, která vám má zaručit, že zhubnete. Zaplatíte za ní několik tisíc a těšíte se, jak vám konečně pomůže.

Ačkoliv vám prášky vlastně moc nechutnají a také máte pořád hlad, radujete se z prvních kil dole a jste hrdá, jak máte pevnou vůli. Žene vás vidina toho, že za pár týdnů budete konečně na své vysněné váze. Akorát že nebudete.

Po několika týdnech se vám totiž váha zastaví a co hůř:

 • Začínají vás přepadat neuvěřitelné chutě na sladké
 • Budíte se hlady
 • Jste bez nálady

Po několika dnech se vzdáváte a postupně se začínáte vracet k normálnímu jídlu. Bohužel spolu s tím se vrací i vaše váha zpět ale bohužel na ještě vyšší úroveň než předtím. Vítejte tedy mezi 80 % neúspěšných pokusů.

Jste ztracená a nevíte, jak dál. Já vám rozumím, není vaše vina, že jste tomu uvěřila a že jste se vydala touto cestou. Nikdo vás nikdy neučil, jak se správně stravovat a jak trvale a udržitelně hubnout. Není tedy vaše chyba, že se v tom motáte.

Zejména když je internet plný protichůdných názorů, které často s udržitelným hubnutím nemají nic společného.

Navíc jste na to všechno sama, nikdo vás nepodpoří.

Co tedy s tím?

Co kdybych vám řekl, že existuje způsob, jak se snadno začít orientovat ve světě zdravého životního stylu? Způsob, který vám zároveň zajistí neustálou podporu a motivaci úžasné komunity lidí, kteří sdílí stejné zájmy? Způsob, jak se naučit trvale zhubnout a konečně přestat přibírat?

Možná se momentálně potýkáte s problémy, se kterými si nevíte rady:

 • Neustále přibíráte, ačkoliv se váš životní styl nijak zásadně nezměnil
 •  Máte pocit, že teoreticky víte vše, ale nedaří se vám věci uvést do praxe
 • Chybí vám vůle, takže se vám nedaří dodržet žádnou výzvu, kterou si stanovíte
 • Neustále máte chutě na sladké a nevíte, co s tím

Lidé ve vašem okolí nemají s ničím podobným zkušenosti a ani se ve výživě a pohybu nevyznají, a tak vám nikdo neporadí a ani vám nedokáže pořádně porozumět. 

Chcete se jednou provždy naučit, jak s těmito problémy zatočit?

Vaše okolí možná neví, jak vám poradit, ale my ano.

Nemusíte se bát. Ačkoliv se vám to může zdát, nikdy nejste sama. I další ženy se potýkají s úplně stejnými problémy jako vy. I ony se rády poradí a s pochopením vás vyslechnou. A třeba i vy dokážete svými zkušenostmi někomu pomoci.

Přidejte se do Klubu zdravého hubnutí.

Co všechno najdete v Klubu zdravého hubnutí?

 • Každý měsíc nová videa, která vám dají odpovědi například na to jak hubnout po 40, jak se zbavit chutí na sladké nebo co o víkendu uvařit
 • Jídelníčky o více než 100 stránkách zdarma. Je jedno, jestli jste maminka, babička nebo žena, která se chce cítit dobře. V klubu najdete jídelníček přímo pro vás
 • Komunitu žen, která vás vždy podpoří
 • Týdenní a měsíční výzvy
 • Hodnotné výhry každý měsíc
 • Zvýhodněné a přednostní nabídky různých produktů, akcí a pobytů
 • Deník úspěchů, do kterého si budete zapisovat své výzvy a cíle, a který bude vaším osobním bičem
 • Telegramovou skupinu, kde společně komunikujeme

Co všechno vám členství v klubu přinese?

 • Bič, který vám pomůže dosahovat lepších výsledků
 • Změníte svůj pohled a stravu i pohyb a díky tomu skutečně zhubnete jednou provždy
 • Už vás nebudou trápit chutě na sladké, budete si moct znovu obléct své oblíbené šaty a už nikdy se nebudete muset trápit hlady
 • Naučíte se, jak efektivně připravit tělo na cvičení, abyste předešla zraněním a cvičila efektivně
 • Naučíte se, jak se správně protáhnout po cvičení, abyste minimalizovala bolesti svalů
 • Zjistíte, jak správně provádět jednotlivé cviky, abyste zpevnila tělo a nezranila se u toho
 • Stanete se členem komunity, která má stejné smýšlení a cíl, jako vy
 • Dostane se vám podpory, jakou si neumíte ani představit. Máte špatný den? Svěřte se, komunita vás podrží
 • Pokud budete mít nějaké otázky, zeptáte se našich odborníků a hned budete mít jasno

Klub s veškerým obsahem, jídelníčky, deníkem úspěchů a komunitou skvělých žen si můžete vyzkoušet za pouhých 49 Kč na první týden! To je méně, než zaplatíte za jednu kávu v kavárně.

Pokud se vám v klubu nebude líbit a nic nového vám nepředá, můžete mi po prvním týdnu napsat a já vám peníze bez jakýchkoliv otázek vrátím zpátky. Nákupem tedy nic neriskujete. 

1
2
3

"Marta má dole neuvěřitelných 35 kg!"

Členství v klubu vám otevře úplně nové možnosti a změní celý váš pohled na výživu a pohyb, které nejsou trestem nebo něčím, čeho se máte bát, ale pohonem a prostředkem, jak se cítit dobře a být zdravější.

Nevěříte?

Dovolte mi tedy, abych vám představil jednu z našich dlouhodobých členek - Martu.

Marta se v dubnu 2021 přidala do mé skupinky "Hubnutí zdravě a trvale". To bylo poprvé, kdy jsme na sebe narazili. Posuneme se do května 2022, kdy jsem Martě na srazu skupinky navrhl, ať ke mně do poradny přijde osobně na měření InBody. To také udělala a když poprvé pohlédla pravdě do tváře, rozplakala se.

Nebyla ale z těch, kdo by se po tom, co vidí strašně výsledky, vzdal. Marta byla, je a vždy bude bojovnice, a proto se rozhodla, že se svými 135 kg pohne!

Díky mým radám, edukačním videím o výživě a pohybu a jídelníčku, který je v klubu zdarma k dispozici, se mohla Marta postupně učit, jak se správně stravovat a dodržovat zásady zdravého životního stylu.

Díky podpoře, motivaci a velké odezvě komunity Marta neztratila naději ani v těžkých chvílích a pokračovala dál.

Díky týdenním a měsíčním výzvám, které může každý člen klubu pravidelně vyhrávat, získávala Marta pravidelná měření tělesného složení a mohla si tak ověřovat, že jde správným směrem a opravdu hubne tuky.

A díky kombinaci všech těchto možností, které jí klub umožnil, se Martě podařilo zhubnout neskutečných 25 kg!

Za nějaký čas se Marta přednostně dozvěděla, že se mi uvolnila kapacita trenéra a můžeme spolu začít makat i ve fitku. K tomuto dni spolu trénujeme již přes půl roku a Marta má dole neuvěřitelných 35 kg!

Z Marty příběhu je zřejmé, co všechno může správná komunita, motivace a vedení dokázat. Marta je silná žena, stačila jen trocha podpory.

Stejně tak jste silné vy všechny. A dokážete, co si jen usmyslíte.

Chcete se i vy stát součástí našeho klubu a změnit svůj život jako Marta? Přidejte se k nám!

První týden v klubu vás vyjde na pouhých 49 Kč a najdete v něm 12 kompletních verzí jídelníčku, kde je více než 100 receptů, naučíte se v něm, jak trvale zhubnout a navíc poznáte spoustu skvělých žen, které vás vždy podpoří.

To vše bez jakéhokoliv rizika. Pokud nebudete v klubu spokojená, napíšete mi a já vám peníze za první týden vrátím.

Po zkušebním týdnu budete mít přístup do členské sekce za 990 Kč za 3 měsíce.

Pokud věříte, že je tato příležitost přesně to, co právě potřebujete, klikněte na tlačítko níže a staňte se součástí našeho klubu.

Poskytujete nějakou záruku vrácení peněz?

Ano, pokud během prvního týdne zjistíte, že vám klub nemá co předat, bez jakýchkoliv dotazů vám peníze za tento týden vrátím. Nákupem tedy nic neriskujete.

Jaká je cena členství?

První týden v klubu vás vyjde pouze na 49 Kč. Po týdnu vás členství bude stát 990 Kč každé 3 měsíce.

Pro koho je Klub zdravého hubnutí určený?

Pro všechny ženy v nejlepším věku, které chtějí žít dlouhý a kvalitní život.

Co když nemám žádné zkušenosti s výživou a cvičením?

Nevadí! Právě naopak. Klub je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé. Každý tu najde podporu, motivaci i nové informace.

Kolik času je potřeba klubu věnovat?

Klub je navržen tak, aby vyhovoval různým životním stylům. Využití obsahu je flexibilní, ať už máte na prozkoumání videí a interakci v komunitě jen několik minut denně nebo více času. Klub můžete využívat každý den nebo klidně jen párkrát do týdne, jak budete mít zrovna čas a chuť.

Zvládnu to, i když jsem technický antitalent?

Rozhodně! Ihned v úvodu naleznete několik videonávodů, které vám pomohou se zorientovat. Navíc se vždy můžete zeptat v naší telegramové skupince, kde vám poradí buď ostatní členky nebo přímo já.

Mohu se do klubu přihlásit i z mobilu?

Samozřejmě, klub můžete snadno používat prostřednictvím mobilu i počítače.

Jak je řešena podpora a co dělat v případě otázek nebo potíží?

Pokud narazíte na technické problémy týkající se přístupu, sledování videí nebo dalších technických aspektů klubu, stačí napsat do naší telegramové skupiny a se vším vám poradím já nebo jiný odborník z našeho týmu.

Jakým způsobem obdržím videonávody a další materiály?

Veškeré materiály budete mít k dispozici v členské sekci.

Jak mohu komunikovat s odborníky a ostatními členy?

Máme soukromou telegramovou skupinu, kde můžete komunikovat s ostatními členy a také se ptát našich odborníků na výživu. Komunikovat můžete také skrz deník úspěchů, kde se budete navzájem podporovat ve svých výzvách.