Věděli jste, že více než 70 % procent lidí nikdy nedosáhne vysněné postavy, protože hledají rychlá řešení a ty mají pouze dočasné výsledky?

Chcete se naučit správně stravovat, mít více energie a hubnout jednoduše bez toho, abyste drželi extrémní diety a počítali každé sousto? Naučím vás, jak na to!

 
Chcete se začít správně stravovat, ale nevíte jak na to?

Nejste spokojeni se svojí postavoucítíte se často unavení? Trápí vás nekvalitní spánek? Máte problém otěhotnět? To vše může souviset se špatně nastavenou stravou. 

Pokud se rozhodnete nechat to být, budou se tyto problémy dále prohlubovat až dojdete do bodu, kdy bude opravdu těžké šlápnout na brzdu a zařadit zpátečku. V takovém případě vám už nepomůžou žádné léky, ani berličky naší vyspělé společnosti a vy budete pomalu, ale jistě chátrat

Naštěstí jste se dočetli až sem, a to znamená, že to chcete změnit. Nyní máte příležitost udělat za pár měsíců takový pokrok o jakém se vám ani nesnilo. S mojí pomocí se naučíte stravovat správně a udržitelně bez jakýchkoliv extrémů. Díky tomu, budete mít znovu dostatek energie, spát jako miminko a vaše postava vám bude dělat radost.

Toto všechno získáte

Co spolupráce zahrnuje

Konzultace

Konzultace, při kterých vás potřebuji skutečně poznat. Řekneme si, co vás trápí a co je vaším cílem, a na základě toho vymyslíme další postup.

Online podporu

Budeme spolu neustále v kontaktu, například přes whatsapp, kde vám budu nápomocný v případě, že si nebudete vědět rady.

Jídelníček na míru

Získáte jídelníček, který vám pomůže udělat si jasno, a konečně poznáte, co to je jídelníček na míru a pestrá strava.

Obsah jídelníčku

V jídelníčku se můžete těšit na více než 20 tipů pro každý chod i s recepty, které budou vždy napočítané přímo pro vás.

Udržitelný způsob stravování

Nemusíte se bát, že budete s novým jídelníčkem umírat hlady, většina klientů jí často i více než předtím. (kvalita vítězí nad kvantitou)

Očekávané výsledky

Můžete očekávat, že budete každý měsíc o 2 až 3 kg lehčí, případně o 1 až 3 kg těžší. Záleží na tom, co je vašim cílem. Nebo budete prostě jen jíst lépe.

A kdo jsem já?

Jsem odborník v oblasti personalizované výživy, aktivní sportovec a trenér, který má slabost pro dobré jídlo. Vystudoval jsem obor výživy na ČZU, během svého studia jsem načerpal mnoho zkušeností ve svém oboru v Německu, Izraeli, Belgii i dalších zemích a také jsem osobně přednášel například na mezinárodní konferenci ve Švédsku. V současnosti vedu společnost LifeTest zaměřující se na personalizovanou výživu s pomocí genetické analýzy a své znalosti v této oblasti zároveň rozvíjím v rámci doktorského studia. 

Nyní pomáhám lidem s nastavením udržitelného způsobu stravování, které vede k dlouhodobým výsledkům. Chci tím bojovat proti různým extrémním a módním dietám. Pokud tedy potřebujete poradit s jídelníčkem, jsem tu pro vás. 

Co říkají klienti

Reference

Proč jsem si vybrala Ladislava Žatečku a důvěřuji mu při tvorbě mého jídelníčku? Základem je vzdělání v oboru. Další devizou pro mě je schopnost tvořit jídelníček i ve vegetariánské verzi nebo pro přerušovaný půst. To mi potvrzuje, že je Ladislav informovaný o nových trendech a je ochoten a schopen reagovat na speciální požadavky. Standardní řešení nabízí kdekdo, Ladislav opravdu pomáhá klientům individuálně. Rozhodně doporučuji.
Šárka Specialistka v ergonomii
Mám opačný problém než většina populace. Každý řeší, jak zhubnout přebytečná kila, ale mě trápí podváha. Když moje číslo na váze začínalo číslicí 4, tak už jsme se zhrozila a bylo mi jasné, že potřebuji rady odborníka... Pana Žatečku jsem si vybrala schválně, znám ho z přednášek z Tvůj gym, kde jsem se jeho přednášek účastnila a moc se mi líbily, podle mě je to odborník na správném místě 👍 komunikace s ním byla rychlá a bez problémová. Jídelníček mi připravil přímo na míru a zajímalo ho, které potraviny třeba vůbec nejím nebo mi nechutnají a nenutil mě je jíst... Po měsíci proběhlo převážení a helemese, dvě kila nahoře! Měla jsem obrovskou radost, pro někoho jsou dvě kila nic, ale pro toho, kdo se snaží přibrat každé deko je to veliká výhra! Jídelníček jsem neplnila na 100 %, ale výsledky se stejně dostavily 👍 rozhodně budu pokračovat dál, když vidím výsledky, tak mě to motivuje.
KristýnaPolicistka
Cítím se dobře, tělo už si zase říká o jídlo. Před spoluprací jsem neměla hlad vůbec a většinou jsem skoro celý den nejedla, a potom jsem se akorát večer přejedla. Tohle jsem už překonala a tělo začíná fungovat správně. 
Martina Finanční poradkyně
Vyzkoušela jsem už několik jídelníčků, ale tento mi opravdu vyhovuje svou variabilitou, širokým výběrem chutných receptů dle mých priorit. Díky jídelníčku mám více energie a dostavily se i výsledky se kterými jsem nad míru spokojená. Určitě doporučuji!
TerezaKoordinátor rozvoje

Objednávkou výživového koučinku získáte 

 • Konzultace
  Konzultace s člověkem, který výživou žije každý den a je schopný vám skutečně poradit.
 • Jídelníček na míru
  Který vám přijde ve formě pdf. Jídelníček obsahuje více než 15 variant jídel ke každému chodu a je napočítaný přímo na vás.
 • Online podporu
  Po celou dobu spolupráce jsem vám k dispozici, abych vám mohl zodpovědět jakékoliv dotazy spojené s výživou.
 • Motivaci
  Až vám to s jídelníčkem nepůjde podle plánu, tak tady budu pro vás a pomůžu vám znovu se dostat do sedla.

Cena za výživový koučink

na 10 týdnů 

0

Objednávkou výživového koučinku na 10 týdnů

získáte bonus v podobě 

 • Slevu na genetickou analýzu v hodnotě 1000 Kč
  Pokud chcete zjistit, jak vaše geny ovlivňují vaše zdraví a nutriční potřeby. Zajistím vám slevu.
 • Poradenství v suplementaci v hodnotě 500 Kč
  Zajímáte se o doplňky stravy a nechcete zbytečně vyhazovat peníze za ty nekvalitní? S tím vám také mohu pomoci.
 • Voucher na přeměření svalů a tuku 500 Kč
  Chcete zjistit kolik máte procent tuku a svalů? I to můžete zjistit zdarma (pouze v Praze).

Při objednávce výživového koučinku na 10 týdnů a více

získáte ZDARMA bonusy v celkově hodnotě 5500 Kč

Navíc vám dám 30 denní garanci vrácení peněz, pokud se mnou nebudete spokojeni.

Objednejte si výživový koučink na 10 týdnů

0
Mojí motivací k zahájení spolupráce byla změnit své stravovací návyky a něco málo zhubnout zpět do před lockdownové doby. Dlouho jsem o tomto kroku přemýšlela a narazila na pana Ladislava Žatečku. Líbilo se mi, že nemá jen kurz, ale vystudoval a pak pokud se mám někomu svěřit do rukou musí mi sedět. Zafungovalo to a jsem ráda, že jsem do toho šla. Za ty dva měsíce jsem nejen zhubla skoro vše co jsem si předsevzala, ale i jsem se hodně naučila o stravování a věřím, že i do budoucna budu schopná se stravovat, tak abych se cítila dobře a udržela si váhu. Po celou dobu spolupráce, mi Ladislav vždy ochotně a rychle odpovídal na jakýkoliv dotaz. Naprosto pozitivní zkušenost.
Adéla Reichertová

P.S. Nepromarněte další den a objednejte ještě dnes!