S čím vám pomůžu

Věděli jste, že více než 70 % lidí, kteří chtěli zhubnout, propadli některé módní dietě a nakonec toho litovali, protože to vedlo k jojo efektu? 

Co výživový koučink zahrnuje? 

Úvodní konzultace

Během konzultace projdeme veškeré otázky a zhodnotíme váš stávající jídelníček.

Sestavení jídelníčku

Na základě konzultace a stávajícího jídelníčku vám bude vytvořen nový na míru.

Kontrola pokroku

Budeme pravidelně komunikovat přes telefon, whatsapp, případně e-mail.

Závěrečná konzultace

Při závěrečné konzultaci zhodnotíme pokrok a navrhneme další postup.

Jak probíhá spolupráce se mnou?

Nejsem zastáncem rychlých "receptů na hubnutí", které nemají bez pochopení potřebných principů dlouhodobý efekt a zároveň jsou pro tělo mnohdy až moc razantní. Pomohu vám proto stanovit reálný cílnavrhnout postupné změny ve vašem jídelníčku a pohybovém režimu, které povedou ke stabilním a hlavně dlouhodobým výsledkům.

Při zahájení spolupráce nejprve zjistíme, jaká je vaše skutečná potřeba energie vzhledem k vašemu cíli a vysvětlíme si základy výživy. Při tvorbě jídelníčku můžeme také zohlednit vaši genetickou analýzu.

První dva týdny spolupráce jsou pozorovací a následně se přechází do fáze aplikace nového jídelníčku. Konzultace probíhají na začátku spolupráce, po dvou pozorovacích týdnech, a také na závěr spolupráce. Konzultace probíhají online a trvají přibližně 30 minut.

Co vám spolupráce přinese

Optimální hmotnost

Naučíte se regulovat svojí váhu a pár kil navíc po dovolené již hravě shodíte.

Energii do života

Přestanete se cítit unavení, zlepšíte kvalitu spánku a díky tomu zlepšíte své zdraví.

Přehled v jídle

Začnete rozumět tomu, co a proč jíst. Získáte také spoustu praktických tipů.

Spokojenost

Pochopíte, že váha není všechno a budete mít postavu se kterou budete spokojení.

Trvalé výsledky

Nebudete se muset bát jojo efektu, protože jídelníčky jsou dělány racionálně.

Menší chutě

Protože se naučíte jíst pravidelně a dostatečně, nebude vás tak často přepadat mlsná.

Co říkají klienti

Reference

Spolupráci s panem Žatečkou bych ohodnotila určitě kladně. Oceňuji stravovací plán, jež obsahoval nejen široký výběr jídel, ale i základní informace + rady a tipy. Díky naší spolupráci jsem si ujasnila velikost porcí a množství potřebných živin. Jídelníčkem se inspiruji i nyní (oblíbila jsem si např. banánové lívanečky, arašídová kaše, chilli con carne s tempehem). Bonusem je, že si mohu dle chuti sestavit vlastní chody. Pan Žatečka mi poskytl také konzultaci ohledně výsledků z Life Testu. Mockrát děkuji za Vaši podporu a přístup.
ŽanetaICT Administrátor
Mám opačný problém než většina populace. Každý řeší, jak zhubnout přebytečná kila, ale mě trápí podváha. Když moje číslo na váze začínalo číslicí 4, tak už jsme se zhrozila a bylo mi jasné, že potřebuji rady odborníka... Pana Žatečku jsem si vybrala schválně, znám ho z přednášek z Tvůj gym, kde jsem se jeho přednášek účastnila a moc se mi líbily, podle mě je to odborník na správném místě 👍 komunikace s ním byla rychlá a bez problémová. Jídelníček mi připravil přímo na míru a zajímalo ho, které potraviny třeba vůbec nejím nebo mi nechutnají a nenutil mě je jíst... Po měsíci proběhlo převážení a helemese, dvě kila nahoře! Měla jsem obrovskou radost, pro někoho jsou dvě kila nic, ale pro toho, kdo se snaží přibrat každé deko je to veliká výhra! Jídelníček jsem neplnila na 100 %, ale výsledky se stejně dostavily 👍 rozhodně budu pokračovat dál, když vidím výsledky, tak mě to motivuje.
KristýnaPolicistka
Proč jsem si vybrala Ladislava Žatečku a důvěřuji mu při tvorbě mého jídelníčku? Základem je vzdělání v oboru. Další devizou pro mě je schopnost tvořit jídelníček i ve vegetariánské verzi nebo pro přerušovaný půst. To mi potvrzuje, že je Ladislav informovaný o nových trendech a je ochoten a schopen reagovat na speciální požadavky. Standardní řešení nabízí kdekdo, Ladislav opravdu pomáhá klientům individuálně. Rozhodně doporučuji.
Šárka Specialistka v ergonomii
Po úpravě jídelníčku jsem se celkově začala cítit lépe, přestala jsem být přes den unavená a konečně jsem měla dostatek energie. Váha šla taky pomalu dolů.
PetraSupervizor ve výrobě

Vyberte si, co vám vyhovuje

Ceny mých služeb

Chcete se začít zdravě a správně stravovat, ale nevíte jak na to? Nevadí, se vším vám pomůžu a ukážu vám vše od začátku.

Výživový koučink
3900 Kč
Šest týdnů
Zmapujeme, co děláte špatně, co je třeba změnit a dohodneme se na dalším postupu. Získáte jídelníček na míru, který vám může posloužit i několik let a bude pro vás návodem v cestě za vaší vysněnou postavou.
Výživový koučink
10900 Kč
9950 Kč
Půl roku
Získáte kompletní dlouhodobou péči, která zahrnuje pravidelnou aktualizaci jídelníčku na základě progresu. Tento program je vhodný pro ty, co to myslí se změnou vážně.
0
Klientů
0
Přednášek
0
Let zkušeností